KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 6125727

nr 612 5727

Akvarell

osignerad, Stockholmsmotiv, tidigt 1900-tal, 23x31

måndag 30 november 2009
kl 17:19:16